Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - Kina

Powłoka z żywic reaktywnych firmy Silikal dla Multiplexu.

Młodym i dynamicznym punktem spotkań jest multiplex . Widać to w szczególności w czasie premier i innych specjalnych imprez. Wtedy to frekwencja szczególnie dopisuje w strefie eventów . Zwykle w formie galerii zagospodarowuje się tutaj część powierzchni pod gastronomię. U podstaw całości: wysoce wytrzymała na obciążenia posadzka z żywic reaktywnych firmy Silikal z kolorowymi płatkami w ciepłym odcieniu żółtobrązowym.

Zleceniodawcy każdej realizacji szczególną wagę przywiązują do estetyki i wysokiej wytrzymałości. Nowa podłoga ma być odporna na ścieranie i niewrażliwa na upadające na nią butelki, czy szklanki, jak i szpiczaste obcasy i inne obciążenia, na jakie są narażone licznie odwiedzane multiplexy i lokale gastronomiczne.

Bezspoinowa powłoka Silikal pozwala w krótkim czasie na wykonanie reprezentacyjnej powierzchni, która nie tylko kolorystycznie współgra z całościową koncepcją kina, ale także podkreśla zwykle przemysłowy charakter obiektu. Poza tym nowoczesna podłoga Silikal przyczynia się także do przyjemnego obniżenia poziomu hałasu w strefie eventów.

 

Additional information