Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - Baseny, spa, fitness

Mocna sprawa dla silnych ludzi

Każde centrum fitness powinno otaczać swoich członków zadbaną i miłą aurą. Przebieralnie , prysznice, jak i solarium otrzymują  w ramach szeroko zakrojonej przebudowy również nową podłogę: bezspoinowa powłoka Silikal z żywicy reaktywnej w ciepłym kolorze żółtopomarańczowym pozytywie nastraja pomieszczenia i zapewnia im jak najlepsze warunki higieniczne. Każda realizacja może zostać wykonana w krótkim czasie. Tylko 24h są potrzebne na wykonanie wytrzymałego i stabilnego systemu podłogowego Silikal. Zalety tego rodzaju powłoki widoczne są w pełni przede wszystkim w strefie np. windy towarowej: tutaj dostarczany jest ciężki sprzęt treningowy dla fitness i podłoga musi sprostać dużym obciążeniom mechanicznym. Wymownie i atrakcyjnie: Koncepcja wizualna. Dzięki domieszce kolorowych płatków lub piasków powłoki z żywic reaktywnych Silikal dostosowują się idealnie do wyposażenia i korporacyjnego wzornictwa każdego centrum sportu. 

Szybko wykonywalne, wysoce wytrzymałe podłogi na basenie. 

Na systemy Silikal na bazie żywic reaktywnych zdecyduje się wiele basenów.  Pływalnia dla małych dzieci, kuchnia i strefa foyer zostają wyposażone w kolorowe podłogi z domieszką płatków lub piasku kwarcowego. W krótkim czasie powstają atrakcyjne, łatwe w utrzymaniu i przede wszystkim długotrwale niezawodne podłogi dla basenów w stref SPA. 

JAK NA FOTOGRAFIACH - Jedyne w swoim rodzaju: powłoka na basenie. Specjalnie dla  gości  utworzono plażę kąpielową. Zielona „trawa”, żółty „piasek” i pstrokate „łąki kwiatowe” stwarzają pełny fantazji, pomorski krajobraz. Według projektu austriackiej projektantki Michaeli Fink, ta beztroska sceneria jest wzbogacana przez rożnych mieszkańców morza. W wielu obiektach tego typu sprawdza się wytrzymałość podłóg Silikal na duże obciążenia mechaniczne i chemiczne. Wyśmienicie sprawdzają się również uwarunkowania higieniczne: powierzchnie bezspoinowe można łatwo, bezproblemowo i dokładnie wyczyścić. Możliwe jest dobranie właściwego poziomu antypoślizgu – co jest szczególnie ważne w przypadku basenów.

Additional information