Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - Gabinety lekarskie i weterynaryjne

Gabinety lekarskie i weterynaryjne

W gabinecie lekarskim każdy zostanie przyjęty. Dzięki przyjaźnie zaplanowanym pomieszczeniom, zapewniającym najlepsze warunki higieniczne, zarówno mali jak i duzi pacjenci kliniki  mogą czuć się dobrze i bezpiecznie. Łatwa w utrzymaniu czystości baza gabinetów, poczekalni, strefy wejścia i recepcji, sal operacyjnych i sanitariatów: posadzka Silikal wykonana z żywicy reaktywnej z domieszką kolorowych płatków lub piasków kwarcowych zapewniających odpowiednią antypoślizgowość. 

Wrażenie czystości przekłada się na rzeczywistość: Jednolitą i bezspoinową powierzchnię posadzki można oczyścić szybko i dokładnie. Jest ona odporna zarówno na obciążenia mechaniczne, jak i kwasy, nalewki i roztwory, a także krew i mocz. Stabilność dla ludzi i zwierząt została zapewniona dzięki indywidualnie regulowanemu poziomowi poślizgu.

Szczególnym wyzwaniem bywa renowacja podłogi w gabinecie:  różne podłoża – płytki, stare lastryko i nowy jastrych cementowy – musza zostać pokryte nową powłoką. Każdy problem, zostanie niezawodnie rozwiązany (również w czasie weekendu) dzięki zastosowaniu różnych powłok systemowych SILIKAL.

 

Additional information