Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - Kuchnie

Gdy chodzenie staje się coraz trudniejsze.

Wytrzymałe posadzki Silikal wkraczają do kuchni i stołówek, hoteli i placówek gastronomicznych. Kładzione w ciągu jednej nocy, są odporne na obciążenia dynamiczne i estetycznie wyglądają.

Różnorodność i najwyższa klasa jakości, tego właśnie oczekują klienci od hoteli, restauracji i wspaniałych kuchni na całym świecie. A solidna posadzka powinna sprostać tym standardom. W kuchniach, toaletach, korytarzach, chłodniach, piwnicach lub schowkach, posadzki z żywic reaktywnych Silikal są mile widzianym rozwiązaniem od dziesięcioleci.

Jeśli nie możesz znieść gorąca...

Kiedy robi się naprawdę gorąco, kiedy rzeczy  spadają  z trzaskiem na podłogę, zupa kipi, a skrzynki przesuwane są z miejsca na miejsce. I oczywiście gdy płyny i środki czyszczące są w ciągłym użytku, to właśnie wtedy posadzki Silikal przejmują gorąco i dalej świecą czystością.
Ich duża odporność na zużywanie się, różne klasy antypoślizgowe, estetyczne kolory i własności umożliwiające łatwą pielęgnację oraz utrzymanie, pomagają tym pracującym za kulisami w hotelach i placówkach gastronomicznych, znieść gorąco i nie opuszczać kuchni!

Kiedy nie ma czasu do stracenia...

Tu ekspresowy serwis! Posadzka w ciągu jednej nocy, bez kosztownych przerw w obsłudze. Cała posadzka może być szybko odnowiona, ponieważ żywice reaktywne twardnieją i są gotowe na wszystko w ciągu zaledwie jednej do dwóch godzin. Nawet w zimie przy temperaturach do -10 stopni Celsjusza.

Kiedy musi być czysto...

Żywice reaktywne są odporne na działanie kwasów owocowych, ługu, soli, tłuszczów i olejów. Ich lita, bezspoinowa i nieporowata powierzchnia jest całkowicie szczelna i może, wedle życzenia, być położona w charakterze uszczelnienia. Nie ma w niej szczelin, otworów i zakamarków, które dawałyby zarazkom i bakteriom punkt zaczepienia.

Kiedy musi wyglądać wspaniale...

Posadzki, które potrafią wytrzymać ciągłe naprężenia w hotelach i restauracjach, są normą w Silikal. Kolejną interesująca rzeczą jest mnogość różnych kolorów, które Silikal może zaoferować poprzez domieszki pigmentu, piasku kwarcowego oraz kolorowych wiórków (kruszywa). Posadzki przypominające wyglądem granit, z wkomponowanym w nie logo hotelu lub restauracji, a nawet zróżnicowane kolorystycznie zależnie od miejsca, wszystko jest możliwe z posadzkami Silikal.

Additional information