Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - Przetwórstwo ryb

 Żadnych podejrzanych zapachów z Silikal! 

Higiena i bezpieczeństwo, dwa decydujące czynniki w przemyśle przetwórstwa ryb, które przemawiają za posadzkami z żywic reaktywnych Silikal. Ale nie są to jedyne argumenty przemawiające za Silikal. Kolejnym przekonywującym punktem jest po prostu szybkość wykonania. Nowa posadzka może być położona w ciągu jednej nocy, nie powodując żadnych kosztownych przestojów w pracy.
Są to zalety, z których czerpie korzyści również słynny Targ Rybny w Hamburgu. Ze względu na ciągłe odnawianie wszystkich hal targowych, pasaży i punktów sprzedaży, zarząd targów zdecydował się na posadzki z żywic reaktywnych - bardzo dobry połów., jak pokazała przyszłość.

Żadnego problemu z substancjami żrącymi

Ponieważ ani wilgoć, zimno, sole, kwasy, ług, ani ciągłe obciążenia mechaniczne nie mają najmniejszego negatywnego wpływu na posadzkę Silikal. Bezspoinowe, lite posadzki oferują również najlepsze wstępne warunki dla absolutnie higienicznej powierzchni pod nogami. Żadnych nisz ani porowatej powierzchni, gdzie mogłyby mnożyć się grzyby i bakterie, żadnych zakamarków i dziur, w których mogłaby utrzymywać się wilgoć i zanieczyszczenia. Wykończenia przy ścianach mogą być wykonane pod kątem prostym lub wygięte, zależnie od okoliczności.

Anty-poślizg

Przystosowane do ciężkich warunków eksploatacyjnych, z możliwością zakupu w różnych klasach antypoślizgowych, żywice z metakrylitu metylu (MMA) umożliwiają bezpieczne poruszanie się po posadzkach, zarówno klientom jak i pracownikom.

Podłoga w jedną noc - nawet w czasie mrozu

Przestoje w pracy nie stanowią żadnego problemu. Nie z korzyściami, jakie daje zastosowanie Silikal, w przypadku napraw i renowacji wykonywanych po godzinach, tak więc nie ma potrzeby robienia przerw w pracy. Jest to możliwe dzięki żywicom, którym do całkowitego utwardzenia wystarcza jedna do dwóch godzin, by następnie stworzyć solidną i trwałą powierzchnię na posadzce. Co więcej jest to również możliwe przy temperaturach do -10°C, a w specjalnych klasach również do -25°C.

Kolory i logo firmy

Wielu przetwórców ryb skorzystało już w pełni z ogromnego zróżnicowania kolorów, jakie Silikal ma do zaoferowania dla posadzek. Również z entuzjazmem przyjęli możliwość wkomponowania w posadzkę logo ich firmy.

Additional information