Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - O firmie

 Jesteśmy dla Państwa…

Silikal Mainhausen

 

…od ponad 60 lat
 Wywodzimy się z budownictwa jastrychowego i posadzek przemysłowych. Już ponad 60 lat temu zdecydowaliśmy się na rozwój i produkcję materiałów posadzkowych na bazie chemoreaktywnych żywic metakrylowych. W tym czasie przeprowadziliśmy szereg projektów i badań rozwojowych z zakresie posadzek żywicznych. Nasze przedsiębiorstwo rozwinęło swą działalność na całym świecie w zakresie żywic metakrylowych. Jest reprezentowane w krajach Europy, jak również w Ameryce, Azji i Australii.

…rozwiązując przeróżne problemy
Metakrylowe posadzki żywiczne znajdują zastosowanie w inwestycjach nowo wznoszonych jak również remontach i modernizacjach. Niezależnie od rodzaju, przeznaczenia oraz sposobu użytkowania, posadzki żywiczne metakrylowe spełniają najtrudniejsze wymagania. Żywice metakrylowe sprawdzają się w handlu, przemyśle i rzemiośle jak również w budownictwie publicznym, przemysłowym i strefach medycznych. Na powierzchniach komunikacyjnych, magazynach, w strefach produkcji suchej i mokrej. Nasze mineralne systemy zapraw renowacyjnych stosowane są jako niezawodne środki do błyskawicznych napraw konstrukcji żelbetonowych i napraw dylatacji. Modernizacja posadzki przemysłowej, dylatacji, naprawa ubytków płyt żelbetowych, podbudowy pod filary mostów, reprofilacja powierzchni poziomych i pionowych to tylko niektóre ich możliwości. Sprawdzają się też jako szybkosprawne podlewki i fundamenty oraz materiały do kotwienia maszyn i urządzeń.

…z dopasowanymi systemami żywic metakrylowych
Mamy właściwe podejście do Waszych problemów. Super szybkie utwardzanie posadzek żywicznych SILIKAL i brak przestojów technologicznych podczas ich układania to główny atut żywic metakrylowych. Zależnie od obciążeń mechanicznych, termicznych czy chemicznych posadzki przemysłowej pomożemy dobrać odpowiedni system spełniający wszystkie te wymagania. Stopień antypoślizgu, faktura czy kolor posadzki nie stanowią żadnego problemu. Jeszcze jedno: nasze materiały – żywice metakrylowe SILIKAL -nadają się do prac w ujemnych temperaturach.

…z wysoko wykwalifikowanym personelem
Doradztwo? Chętnie! Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Każdy projekt posadzki przemysłowej charakteryzują specyficzne wymagania i potrzeby. Nasi współpracownicy swoje doświadczenie zdobyli w praktyce. Znają problemy i sposoby ich rozwiązania. Polegamy na wieloletnim doświadczeniu naszej kadry chemików oraz techników ze wszystkich kontynentów. Podejmiemy się najtrudniejszych projektów w zakresie posadzek przemysłowych czy systemów naprawczych. Nasze żywice metakrylowe sprostają wszystkim wymaganiom. Proponujemy doradztwo a także pomoc i opiekę podczas realizacji.