Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - Przetwórstwo mięsa

Czyste, szybkie, bezpiecznie i estetycznie wyglądające posadzki z Silikal!

Kładzione w nocy: higieniczne posadzki dla przemysłu przetwórstwa mięsnego.

Słowo Higiena w przypadku przemysłu przetwórstwa mięsnego jest pisane z dużej litery, a także jest tematem, który musi być analizowany od podstaw, czyli od posadzki. Posadzki z żywic reaktywnych Silikal stanowią najlepsze rozwiązanie, gdy do czynienia mamy z wrażliwymi artykułami żywnościowymi, a zwłaszcza tym pochodzenia zwierzęcego. Umożliwiają sprawne i bezpieczne wykonywanie codziennych czynności w przetwórstwie i pakowaniu mięsa.

Bezspoinowe i nieporowate posadzki Silikal można szybko, a co najważniejsze gruntownie czyścić, co jest szczególną zaletą w przypadku przetwórstwa mięsnego, gdzie niezbędna jest higiena. Możliwe jest również wykonanie posadzki w formie pozwalającej na wyłapywanie wszelkich resztek i odpadów. To samo odnosi się do powierzchni antypoślizgowych, które możemy dostarczyć według specyfikacji klienta.

Substancje żrące, na przykład sole, kwasy, tłuszcze, ług i środki czyszczące na pewno nie spowodują uszkodzeń w trwałych posadzkach z żywic reaktywnych. Dotyczy to również najwyższych obciążeń mechanicznych , do których często dochodzi w zakładach mięsnych.

Spełnienie Państwa życzeń, w zakresie nowych posadzek z żywic reaktywnych, nie stanowi dla nas prawie żadnego problemu. Posadzki z żywic reaktywnych Silikal kładzie się szybko i łatwo, bez przestojów w zakładzie i przy temperaturach aż do 25 stopni Celsjusza! Po utwardzeniu w czasie zaledwie jednej do dwóch godzin, podłoga jest gotowa na przyjęcie określonego obciążenia. Sytuacja wygląda podobnie w przypadku późniejszych zmian, renowacji i napraw powierzchni. Na przykład kiedy zechcecie Państwo zmienić zastosowanie lub wystrój wnętrza.

 

Additional information