Petro International - posadzki przemysłowe, posadzki żywiczne, posadzki polimerowe, żywice - Hotele i restauracje

Łatwe do utrzymania w czystości , higieniczne i atrakcyjne systemy posadzkowe

Branża hotelarska i gastronomiczna musi zapewniać  perfekcyjny serwis. Aby zapewnić bezproblemowe funkcjonowanie,  przedsiębiorstwa gastronomiczne decydują się na zastosowanie wysokowytrzymałych posadzek podłogowych Silikal w swoich kuchniach przemysłowych, magazynach, chłodniach, salach restauracyjnych, a nawet na płycie tanecznej dyskoteki.
Projektanci i użytkownicy często decydują się na te bezspoinowe systemy podłogowe przede wszystkim ze względu na wyśmienite właściwości higieniczne. Poza tym przekonuje ich bezpieczeństwo zapewniane dzięki redukującym zagrożenie poślizgowe właściwościom powierzchni posadzki SILIKAL.W każdym z  przypadków właścicielom hotelu lub restauracji zależy na dużej wytrzymałości, na łatwości w utrzymaniu czystości i estetycznym wyglądzie. Wyokrąglenia przy ścianach zapobiegają gromadzeniu się brudu na krawędziach.
W każdym nowo projektowanym lokalu sala konsumpcyjna, kuchnia gastronomiczna i pomieszczenia chłodni mogą zostać wyłożone wysoce wytrzymałymi posadzkami firmy Silikal na bazie żywic reaktywnych. Podłoga wykonana w wersji antypoślizgowej zapewnia przepisowe bezpieczeństwo. W pomieszczeniach magazynowych sprawdza się również wyśmienicie bezpyłowa i wytrzymała na ścieranie powłoka bezspoinowa.

Wykonanie w ciągu nocy – możliwe w przypadku renowacji działającego lokalu!

Począwszy od wejścia, aż po koniec zaplecza szybkoschnące powłoki z żywic reaktywnych zapewniają liczne możliwości zastosowania. Często już w ciągu nocy powstają nowe powłoki dla najróżniejszych dziedzin zastosowania, np.w chłodniach, kuchniach, sanitariatach, przejściach i salach restauracyjnych.

Bezspoinowa higiena

Przekonujące zalety żywicznych, bezspoinowych powłok SILIKAL:
Bezproblemowe czyszczenie. Powierzchnie te można gruntownie wyczyścić po prostu tylko strumieniem wody lub też przy pomocy ługów, środków czyszczących lub dezynfekcyjnych. Wyokrąglenia krawędzi zapobiegają gromadzeniu się zanieczyszczeń w kątach. Posadzki firmy Silikal są wysoce wytrzymałe i odporne na większość kwasów, Les regles de la casino roulette et plein d’astucesSur Jeu de Roulette. soli i tłuszczy,  oraz innych substancji żrących.  

Właściwości redukujące zagrożenie poślizgowe

Różne poziomy redukcji poślizgu dostosowywane są do indywidualnych potrzeb i oferują bezpieczeństwo dla ludzi. Systemy żywic reaktywnych firmy Silikal w większości przypadków mogą być bezproblemowo stosowane – nawet w temperaturach poniżej 0oC.

Ładne...

Wprowadź po prostu trochę koloru do szarej codzienności, a zapewnisz przyjazne otoczenie. To również obejmuje program podłóg firmy Silikal. Czy to jedno- czy wielokolorowe, czy to kolory granitopodobne z domieszką kolorowych płatków lub kolorystycznie wyodrębnionymi powierzchniami na bazie kolorowych piasków kwarcowych. Wszystko jest możliwe!

W każdym obiekcie...

Na całej powierzchni gastronomicznej zastosować można te łatwe w utrzymaniu czystości i wysoce wytrzymałe powłoki, zarówno w części gastronomicznej i kuchni, jak i przy barze i sanitariatach. 
Możliwość indywidualnego regulowania stopnia antypoślizgowości, jak i proste możliwości gruntownego czyszczenia podłogi przekonują każdego właściciela restauracji. Poza tym imponujące wrażenia wizualne. Elegancka podłoga harmonizuje się wyśmienicie z nietuzinkowym wyposażeniem. W pomieszczeniach gościnnych całość  zgrane jest zwykle z instalacją oświetlenia , która swym zmiennym kolorowym światłem zapewnia szczególną atmosferę. 
Posadzka firmy Silikal w kuchni restauracji  stwarza jak najlepsze warunki dla utrzymania stałej higieny. Szczelna powłoka zapewnia ochronę przed ekstremalnymi obciążeniami mechanicznymi, jak i  wieloma kwasami, ługami, solami i tłuszczami. Wyokrąglenia zabezpieczają poza tym przed gromadzeniem się brudu w kątach.

Additional information